Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

O ŚLS

Świebodzińska Liga Spławikowa powstała w 2016 roku z inicjatywy Marcina Grześkowiaka - jednego z głównych sponsorów całego cyklu imprez oraz Michała Motowidełko – działacza Polskiego Związku Wędkarskiego Rejonu Świebodzin przy współudziale Piotra Korytka – osoby współodpowiedzialnej za sprawy organizacyjne. ŚLS skupia tylko i wyłącznie wędkarzy z kół PZW Rejonu Świebodzin i zgodnie z zamierzeniami ma być ligą wędkarską opartą na cyklu imprez zaliczanych do rocznej klasyfikacji Grand Prix.

ŚLS finansowana jest zgodnie z decyzjami podjętymi przez Radę Rejonu PZW Świebodzin ze środków rejonu w ramach organizacji zawodów wędkarskich dla działaczy PZW, z wpłat kół PZW, wpłat opłaty startowej oraz w dużej mierze z wpłat sponsorów.

ŚLS posiada własny - odrębny Regulamin Imprez Wędkarskich oraz kalendarz imprez i spotkań Rady Rejonu zaakceptowany przez wszystkich Prezesów Kół PZW wchodzących w jej skład. ŚLS współtworzą wszystkie koła z Rejonu PZW Świebodzin pomagając przy organizacji poszczególnych imprez z całego cyklu, a odpowiedzialność za powodzenie całości projektu biorą na siebie jej inicjatorzy.

 
KONTAKT


Świebodzińska Liga Spławikowa
kontakt@sls-swiebodzin.pl